Укр
Рус





Код товару: AR_3004883
MAG X870E TOMAHAWK WIFI розроблено для геймерів, пропонуючи їм стабільну, міцну та дружню до DIY основу для своїх ПК-збірок. Оснащений справжнім рішенням Wi-Fi 7, 5G LAN, USB 40 Гбіт/с, рішеннями PCIe 5.0, додатковим живленням PCIe і ексклюзивними функціями EZ DIY, він готовий до битви процесорів серії AMD Ryzen 9000.
Основна серія MAG від MSI уособлює стабільність і довговічність і створена для того, щоб витримувати найінтенсивніші ігрові сесії. Уся лінійка вирізняється міцною конструкцією з металевою твердістю і чудовим розсіюванням тепла, що забезпечує стабільність для всіх критично важливих ігрових компонентів.
14+2+1 дует-рейкова система живлення
Система живлення Duet Rail 14+2+1, два 8-контактні роз'єми живлення процесора, Core Boost, Memory Boost, 8-шарова друкована плата з потовщеної міді завтовшки 2 унції та матеріалів серверного рівня
Підтримка пам'яті DDR5 з високою продуктивністю
Величезний крок у поліпшенні продуктивності DDR з новітньою пам'яттю DDR5. У поєднанні з виділеним процесом зварювання SMT і технологією MSI Memory Boost MAG X870E TOMAHAWK WIFI готовий надати продуктивність пам'яті світового класу.
Пригнічувачі перехідних напруг (TVS)
Пригнічувачі перехідної напруги (TVS) - це захисні пристрої, які використовують для захисту від надмірної напруги. Усі моделі материнських плат MSI оснащені TVS. Коли напруга аномально підвищується, TVS перемикається зі стану високого опору в стан низького опору, відводячи надлишкову напругу на землю. Це допомагає запобігти пошкодженню схеми, спричиненому високою напругою.
Рішення Wi-Fi наступного покоління - Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 - це новітнє бездротове рішення, яке робить величезний крок уперед завдяки численним поліпшенням, що дає змогу задовольнити збільшений попит на трафік і зростаюче число бездротових пристроїв.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD X870E |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8400 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C, USB4 |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 4 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be), Bluetooth 5.4 |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 3 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять, 2 v Чотири |
| Інші коннектори | 1 x CPU Fan, 2 x Front Panel (JFP), 1 x Chassis Intrusion (JCI), 1 x Front Audio (JAUD), 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0), 6 x System Fan, 1 x RGB LED connector(JRGB), 3 x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 1 x EZ Conn-header (JAF_2), 1 x Combo Fan (Pump_Sys Fan) |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC4080 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110, 3 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 4 x USB 2.0, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 2 x Audio, 1 x Flash BIOS Button, 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-A), 2 x USB4 (40Gbps) ports (2 x USB Type-C), 2 x USB 10Gbps port (2 x Type-A), 1 x USB 10Gbps port (1 x Type-С), 3 x USB 5Gbps ports (3 x Type-A), 1 x Clear CMOS button, 2 x Wi-Fi antenna port |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 2.0, 4 x USB 5Gbps, 1 x USB 20Gbps Type C |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin +12V Power, 1 x8-pin PCIe Power, 1 x 24-pin Main Power |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 5.0 x16 |
| Тип мережевої карти | Realtek 8126 |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
19 405 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00