Укр
Рус





Код товару: AR_3004874
MSI Z790 Gaming Plus WI-Fi — материнська плата формфактора ATX розроблена з безліччю можливостей підключення, гнучкими інструментами та зручним рішенням Wi-Fi із версією пам’яті DDR5 для геймерів та ентузіастів..
Особливості:
Материнська плата має ефективну систему охолодження, яка підтримуватиме її стабільну роботу. Розширений радіатор збільшує поверхню розсіювання тепла і підтримує продуктивність під час великих навантажень. А радіатор VRM покриває верхню MOS і допомагає розсіювати тепло. Посилене теплове рішення M.2 Shield Frozr забезпечує безпеку SSD M.2 і забезпечує неймовірну продуктивність. Високоякісні термопрокладки MOSFET 7 Вт/мК і додаткові термопрокладки дроселя забезпечують стабільну роботу, коли всі ядра працюють на високій швидкості.
Додайте яскравих світлових ефектів RGB за допомогою MSI Mystic Light із 16,8 мільйонами кольорів і фантастичними світлодіодними ефектами. MSI Mystic Light забезпечує повний контроль RGB-підсвічування вашого ПК за допомогою однієї програми.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | 1700, 1700 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel Z790 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 192 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 4 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 6 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/ax), Bluetooth 5.3 |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II, 3 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три, 1 v Чотири |
| PCI Express x16 ver | 1 v Три, 1 v П'ять |
| Інші коннектори | 1 x CPU Fan, 2 x Front Panel (JFP), 1 x Chassis Intrusion (JCI), 1 x Front Audio (JAUD), 1 x Tuning Controller connector(JDASH), 2 x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 2 x RGB LED connector(JRGB), 1 x TPM pin header(Support TPM 2.0), 1 x Pump Fan, 6 x System Fan, 1 x USB4 card connector (JTBT_U4_1, supports RTD3) |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 6 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x M.2 22110, 3 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | Wi-Fi / Bluetooth Antenna, 4 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 6 x Audio, 1 x Flash BIOS Button, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-A) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 4 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | 12-е покоління Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors, 13-е покоління і Intel Core 12-е покоління, Pentium Gold і Celeron |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x1, 1 x PCI-E 5.0 x16, 1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Тип мережевої карти | Intel 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 5600 MHz, 6000 MHz (OC), 5800 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 5000 MHz, 5400 MHz, 7200+ MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 424 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00