Укр
Рус





Код товару: AR_3004744
Z890 GAMING WIFI створена з міцних компонентів для забезпечення відмінного ігрового досвіду. Завдяки наявності Wi-Fi 7 і 2,5G LAN, Thunderbolt 4, рішень PCIe 5.0, додаткового живлення PCIe Power і ексклюзивних функцій EZ DIY вона готова до цілодобових і невпинних ігор на процесорах Intel Core Ultra.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | 1851 |
| PCI Express x16 | 4 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | Intel Z890 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8800 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt |
| USB | USB 3.1, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 3 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | M.2 2280 |
| 4-pin для вентилятора | 5 шт. |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять, 3 v Чотири |
| Інші коннектори | 2 x Front Panel (JFP), 1 x Chassis Intrusion (JCI), 1 x Front Audio (JAUD), 1 x Tuning Controller connector(JDASH), 1 x RGB LED connector(JRGB), 3 x Addressable V2 RGB LED connector (JARGB_V2), 1 x Combo Fan (Pump_Sys Fan), 1 x EZ Conn-header (JAF_1), 1 x Power Connector(ATX_PWR), 2 x Power Connector(CPU_PWR), 1 x Thunderbolt5 card connector(JTBT5, support RTD3), 1 x TPM header |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 304.8 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 3 x M.2 2280 |
| Зовнішні порти | 1 x DisplayPort, 1 x RJ45, 1 x HDMI, 3 x Audio, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, Thunderbolt 4 40Gbps (Type-C), 5 x USB 3.1 Gen1, 2 x Wi-Fi antenna port |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 2 х USB 3.0, 4 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C |
| Конектор живлення | 2 x 8-pin 12В, 1 x 24-pin |
| Підтримка ECC | так |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports Intel Core Ultra Processors (Series 2) LGA 1851 |
| Слоти розширення | 3 x PCI-E 4.0 x16, 1 x PCI-E 5.0 x16 slots (supports x16 mode) |
| Тип мережевої карти | Realtek 8125D |
| Ширина, мм | 243.84 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 118 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00