Укр
Рус

Код товару: AR_3015102
Довжина хвилі Tx - 1310/1550 нм, Дальність передачі - до 20 км, full duplex, Half duplex, 3 Вт, 94 х 70.5 х 26.5 мм
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.39 кг |
| Дальність передачі | до 20 км |
| Довжина хвилі Tx | 1310/1550 нм |
| Режими роботи | full duplex, Half duplex |
| Розміри | 94 х 70.5 х 26.5 мм |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Швидкість передачі даних | 1000 Mbps |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
964 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00