Укр
Рус

Код товару: AR_3015117
Медіаконвертор MC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для з'єднання сегментів мережі на основі мідної кручений пари та сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі.
При використанні медіаконвертерів для об'єднання двох сегментів бездротової мережі виникають проблеми з автоматичним виявленням обривів зв'язку (наприклад, протоколи STP). Медіаконвертер MC-SFP1000-FE/GE-LFP підтримує функцію LFP (Link Fault Pass-through – транслювання станів з'єднань), яка служить для мережних з'єднань. Контроль здійснюється за допомогою мережевих пристроїв зі зниженим керуванням, таких як мережеві комутатори та маршрутизатори.
Особливості:
| Країна виробник | Китай |
| LED індикатори | PWR, FDX, TP Act, FX Act |
| Вага | 0.39 кг |
| Довжина хвилі Tx | 1310/1550 нм |
| Максимальний струм | 5 В, 1А |
| Режими роботи | full duplex, Half duplex |
| Розміри | 94 х 70.5 х 26.5 мм |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Швидкість передачі даних | 1000 Mbps, 1000 Full./Half Duplex |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
865 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00