Укр
Рус





Код товару: AR_3006482
Тип - стаціонарний, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 2GB, операційна система - Android 13, роздільна здатність відео - Ultra HD 8K 7680x4320, підтримувані інтерфейси - RJ45 (LAN), HDMI, USB 3.0, бездротові підключення - Bluetooth, Wi-Fi 802.11ax, додаткові функції - Netflix, YouTube, Hulu, Flixster, Facebook, Twitter, пульт ДУ - так
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB |
| Операційна система | Android 13 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 8K 7680x4320 |
| Підтримувані інтерфейси | RJ45 (LAN), HDMI, USB 3.0 |
| Бездротові підключення | Bluetooth, Wi-Fi 802.11ax |
| Додаткові функції | Netflix, YouTube, Hulu, Flixster, Facebook, Twitter |
| Пульт ДУ | так |
| Країна виробник | Китай |
| Flash-пам'ять | 16GB |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 21.2 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Графічний процесор | Mali-450 |
| Кількість ядер | 4 |
| Процесор | ARM Cortex-A53, Rockchip RK3528 Quad Core ARM Cortex A53 |
| Ширина | 105 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 202 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00