Мережевий фільтр живлення PowerPlant 3 м, 3 розетки, евростандарт (JY-1054/3) (PPSA10M30S3) - фото 1
Мережевий фільтр живлення PowerPlant 3 м, 3 розетки, евростандарт (JY-1054/3) (PPSA10M30S3)
Код товару: AR_3013878
Про товар
Мережевий фільтр живлення PowerPlant 3 м, 3 розетки, евростандарт (JY-1054/3) (PPSA10M30S3) на 3 розетки призначений для підключення широкого спектру комп'ютерної, побутової та електронної техніки до електричної мережі змінного струму з номінальною напругою не більше 240В і номінальним струмом не більше 10А. Кабель довжиною 3 м дозволить підключити техніку в місцях віддалених від стаціонарних розеток.
Кількість розеток3 шт, 6 шт
Особливостізаземлюючий контакт, із загальним вимикачем
Довжина кабелю3 м
Колірбілий
Країна виробникКитай
Захиствід перепадів напруги
Матеріал проводникамідь
Матеріал фільтравогнетривкий ПП
Номінальна напруга220 В
Струм спрацьовування термозапобіжника10 А
Технічні характеристики кабелю3*1.5 мм²