Мережевий подовжувач PowerPlant 20 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/20) (PPEA16M200S1) - фото 1
Мережевий подовжувач PowerPlant 20 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/20) (PPEA16M200S1)
Код товару: AR_3013981
Про товар
Типподовжувач
Кількість розеток1 шт
Довжина кабелю20 м
Заземленнянемає
Колірчорний
Країна виробникКитай
Максимальний струм16 А
Матеріал проводникамідь
Номінальна напруга220 В
Робоча частота50 Гц
Технічні характеристики кабелю2*2.5 мм²