Мережевий подовжувач PowerPlant JY-20022/25, 25м (EX610525) - фото 1
Мережевий подовжувач PowerPlant JY-20022/25, 25м (EX610525)
Код товару: AR_3013953
Про товар
Подовжувач на котушці дозволяє підключати пристрої у місцях, віддалених від стаціонарних розеток у побутових умовах експлуатації. Призначений для використання в електромережі 220 В, для живлення пристроїв з максимальною сумарною потужністю навантаження 3.5 кВт. Ізоляційний матеріал H05VV-F та провідники зі 100% міді гарантують високу стійкість до температур та механічних пошкоджень, а також максимальну електропровідність та стійкість до навантажень. Металева котушка забезпечує жорсткість та надійність конструкції, а гумове руків'я полегшує процес транспортування. Під час роботи невикористаний провід залишається у змотаному вигляді, що створює додатковий комфорт в експлуатації. Подовжувач оснащений 4 розетками євростандарту із захисними шторками. Надійний та зручний подовжувач захистить електронну техніку від короткого замикання та перепадів напруги. Подовжувач на котушці PowerPlant стане чудовим помічником у будинку, офісі або на дачі.
Технічні характеристики:Назва: Подовжувач на котушці PowerPlant 25 м, 3x2.5 мм², 16A, 4 розетки, 100% мідь (JY-20022/25).
  • Кількість розеток: 4 шт.
  • Довжина кабелю: 25 м.
  • Максимальна сумарна потужність навантаження: 3,5 кВт.
  • Робоча напруга: 230V-250V.
  • Максимальна потужність струму: 16A.
  • Переріз провідників: 3х2.5 мм².
  • Матеріал провідника: 100% мідь.
  • Тип проводу: H05VV-F.
  • Матеріал котушки: метал.
  • Клас захисту: IP44.
  • Вхідні розетки: євростандарт.
  • Мережевий кабель та вилка євростандарту.
  • Колір: чорний, сірий.
  • Паковання: фірмове паковання.
  • Розмір в пакованні: 240 х 320 х 210 мм.
  • Вага в пакованні: 5,6 кг.
Типподовжувач на кабельній котушці
Сумарна потужність підключеного навантаження≤ 3500 Вт
Кількість розеток4 шт
Довжина кабелю25 м
Колірчорний
Країна виробникКитай
ЗахистIP44, IP44
Максимальний струм16 А
Матеріал проводникамідь
Номінальна напруга~250 В (макс)
Особливостізаземлюючий контакт, на кабельній котушці, заземлюючий контакт, на кабельній котушці