Укр
Рус

Код товару: AR_3016306
Перфоровані диски із нержавіючої сталі різних розмірів
(3 мм, 4.5 мм і 8 мм) забезпечують легке подрібнення сирого або вареного м'яса,риби та сиру. Можна мити в посудомийній машині.
Високопродуктивна м’ясорубка
Bosch MultiPower Серія 6 обробляє 3.5 кг м’яса за хвилину завдяки потужності моторного блоку 2100 Вт і великій камері.
Зручне управління завдяки унікальному поворотному перемикачу, який забезпечує легкий вибір між двома швидкостями. А функція реверсу допомагає звільнити їжу, яка застрягла.
Компактність та зручність у кожній деталі
Розумне зберігання дисків розташоване на верхній частині корпусу
Компакте зберігання насадки для ковбасок та кеббе у штовхачі
Відділення для зберігання кабелю всередині корпусу щоб запобігти його сплутуванню та пошкодженню
| Максимальна потужність | 2100 Вт |
| Продуктивність | 3.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, соковижималка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 кг |
| Габарити | 247 х 240 х 200 мм |
| Диски для фаршу | 3 шт (діаметр отворів: 3мм, 4.5мм, 8.2мм) |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 802 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00