Укр
Рус

Код товару: AR_3016289
продуктивність - 2.8 кг/хв, захист мотора від перегріву - так, габарити - 900 х 345 х 324 мм, вага - 3 кг
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність | 2.8 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, шинкування, терка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Габарити | 900 х 345 х 324 мм |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | сірий |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 402 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00