Укр
Рус

Код товару: AR_3016245
Ручний міксер ARDESTO HMC-3000W з двигуном з мідною обмоткою у корпусі білого кольору. Потужність пристрою становить 300 Вт. Міксер має компактний розмір, завдяки чому поміститься в кухонному ящику чи шафі. Передбачено зручне руків’я для керування та маневрування під час приготування. Наявність 5 швидкостей дає змогу вибрати найоптимальнішу. Кнопка турбо робить користування ефективнішим. У комплекті є найнеобхідніше: віничок для збивання × 2 шт.; гачки для для тіста × 2 шт. Система безпеки передбачає захист від перегрівання. Довжина шнура становить 1,2 м.
| Тип | ручний |
| Потужність | 300 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | вінчики |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити пристрою | 21 х 19 х 10 см |
| Довжина шнура | 1,2 м |
| Додаткові функції | захист від перегріву |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
803 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00