Укр
Рус

Код товару: AR_3016255
КЛАСИЧНИЙ МІКСЕР
За технічними характеристиками та основним призначенням цей компактний кухонний інструмент мало чим відрізняється не відрізняється від аналогів, які можна сьогодні зустріти у продажу. Тим не менш, ви, напевно, захочете купити міксер Kenwood HMP 32.A0 WH Chefette Lite, більш докладно ознайомившись з його можливостями. Ергономічна рукоятка з кнопками у постійній доступності, невелика вага (пластиковий корпус) для того, щоб міксер можна було утримувати однією рукою без зайвих зусиль, досить потужний (450 Ватт) мотор, здатний працювати на 5 швидкостях та в режимі «турбо».
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Міксер оснащується парою стандартних металевих віночків для збивання, парою гаків для замішування тіста та легкою чашею із білого пластику. Високі стінки чаші майже виключають розбризкування вмісту навіть при обробці продуктів у турборежимі. Щоб швидко замінити насадки, натисніть кнопку в передній частині рукоятки. Під час роботи насадки надійно фіксуються у пазах та гарантовано залишаються на місці за будь-якої швидкості обертання.
ПІДСТАВКА
Насамперед, Kenwood HMP 32.A0 WH Chefette Lite – брендовий продукт Kenwood, від виробника з ім'ям, а отже надійність та якість товару не підлягають сумніву. І звичайно, у нього є своя фірмова «родзинка». Мабуть, найпомітніша особливість, яка робить його оригінальним, це підставка. При необхідності міксер можна запросто перетворити на своєрідний кухонний комбайн, задавши робочий режим і встановивши на підставку. Причому навіть разом із підставкою прилад займає не так багато місця.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 450 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста |
| Призначення | для замісу тіста, для збивання |
| Функціонал | турборежим, чаша, що обертається |
| Об'єм чаші | 3.4 л |
| Матеріал чаші | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Габарити пристрою | 33.5 х 26.5 х 21 см |
| Додаткові функції | відкидна робоча голова |
| Кількість чаш | 1 |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00