Укр
Рус

Код товару: AR_3016239
Простий і стриманий
Представлена техніка відмінно гармонує з іншими деталями обстановки кухні, тому що належить до стриманої, лаконічної групі виробів що стосується дизайну. Класичний форм-фактор, базові кольори, традиційне розташування елементів управління - пристрій гідно доповнить собою арсенал будь-якої кухні і не викличе проблем в освоєнні.
Ручний міксер
Міксер Severin HM 3822 - це пристрій ручного типу. Він виконаний в зручному форм-факторі, розрахованому на зручну посадку в долоні. Ергономічна ручка чіпко сидить в руці, і ви не упустите прилад під час експлуатації. На верхній частині корпусу розташовуються механічні елементи керування, дістати які можна великим пальцем тримаючої руки. Перемикаємий важіль регулює швидкості, а кнопка TURBO включає надшвидкий режим.
Потужна модель
Міксер розрахований на вимогливого власника, який буде готувати страви, використовуючи весь спектр можливостей цієї техніки. Потужність приладу - 300 Вт. Це означає, що він розрахований не тільки на змішування рідин, але і на міксуванні інгредієнтів складнішої, тягучої консистенції. Якісний двигун забезпечує тривалий термін експлуатації приладу.
Насадки в комплекті
У коробці з міксером ви також знайдете кілька насадок: пара гаків для збивання тіста, пара віночків, блендер-подрібнювач. Це, дійсно, повний базовий набір, що дозволяє працювати з будь-якими інгредієнтами, доводячи їх до потрібної консистенції. На верхній частині корпусу є кнопка для швидкого скидання насадок.
Миття у посудомийній машині
Крім іншого, виробник передбачив можливість миття в посудомийній машині. Це можна робити з насадками. Та частина, в яку встановлено моторний блок, не має гідроізоляції, тому вона не розрахована на подібні дії.
| Тип | ручний |
| Потужність | 300 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста, блендер |
| Призначення | для замісу тіста, для збивання, для подрібнення |
| Функціонал | турборежим |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити пристрою | 19 х 12 х 7 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 096 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00