Укр
Рус

Чаша з нержавіючої сталі об'ємом 4,8 л – для приготування великих об'ємів тіста. А також для підготовки до приготування страв для всієї родини або великої компанії як на кожен день, так і для особливих випадків.
Бездоганні результатиОднорідні результати замішування завдяки планетарному руху, що покриває кожен сантиметр чаші.
Ідеальне збиванняЗбивання ідеальної повітряної маси гарантується для таких інгредієнтів, як яєчні білки, креми та безе. Також за допомогою спеціальної насадки можна приготувати однорідне тісто.
Металевий гачок для тістаМіцний металевий гак для тіста підходить для важких сумішей, таких як хліб та пісочне печиво (до 500 г борошна).
ПотужністьЗавдяки потужному мотору можна легко та швидко приготувати велику кількість рецептів.
Прості у використанні елементи керуванняАбсолютний контроль та точність з 6 швидкостями та налаштуванням імпульсу для роботи з будь-якими інгредієнтами для отримання ідеальних текстур.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 800 Вт |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста, для змішування |
| Призначення | для замісу тіста, для збивання |
| Функціонал | імпульсний режим, планетарне обертання |
| Об'єм чаші | 4.8 л |
| Матеріал чаші | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.38 кг |
| Габарити пристрою | 36,7 х 30,2 х 22,5 см |
| Додаткові функції | протиковзкі ніжки, імпульсний режим, керування швидкістю обертання |
| Кількість чаш | 1 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 521 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00