Укр
Рус

Код товару: DW_2740043
Кишеньковий цифровий мультиметр PROTESTER PM8211 у формі авторучки. Він повністю відповідає міжнародному стандарту IEC1010-1 Standart CAT II 600V. Вибір діапазонів вимірювання проводиться автоматично та в ручну.
За допомогою мультиметра PM8211 можна вимірювати велич сили постійного та змінного струму, постійної та змінної напруги та опору.
Цей пристрій обладнаний функцією безконтактної детекції прихованої проводини. Для її пошуку необхідно виставити перемикач у потрібне положення й піднести прилад до передбачуваного місця перебування дроту. Про наявність проводки під напругою мультиметр сповістить звуковим і світловим сигналом.
У приладі застосований захист від перевантаження за допомогою самовідновлюваного запобіжника. Живлення мультиметра здійснюється від двох батарей 1,5В типу АА.
| Тип: | Мультиметри |
| Діапазон напруги | 200 мВ, 2 В, 20 В, 200 В, 600 В |
| Діапазон напруги АС: | 2 В, 20 В, 200 В, 600B |
| Сила струму | 20 мА, 200 мА |
| Сила струму АС: | 20 мА, 200 мА |
| Опір: | 200 Ом, 2 кОм, 20 кОм, 200 кОм, 2 МОм, 20 МОм |
| Дисплей: | 3.5" LCD Display |
| Тип живлення: | 2х1.5 В (тип ААА) |
| Розмір: | 225x40x25 мм |
| Вага: | 0.25 кг |
Мультиметр PM8211 1 шт.
Батарейка 1,5 В ААА 2 шт.
Кобура-чехол 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 196 ₴
-20%1 757 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00