Укр
Рус









Код товару: AR_3006925
Усе, що треба для надійного стільникового зв’язку, є в телефоні ERGO B185: подвійний слот для SIM-карт, підтримка передачі даних за стандартом EDGE, а також вбудований FM-радіоприймач для того, щоб знати актуальні новини.
У моделі ERGO B185 є вбудований MP3-програвач, який може відтворювати аудіофайли, записані на карту пам’яті microSD. Для прослуховування музики можна використовувати як дротові навушники, під’єднані до роз’єму 3,5мм, так і різноманітні аксесуари з бездротовим з’єднанням через Bluetooth.
Завдяки наявності камери та вбудованого ліхтарика, який ще може слугувати спалахом, можливості телефону розширюються ще більше, дозволяючи знімати й зберігати фотографії та відеоролики, а також світити в темряві.
Наявність роз’єму USB Type-C дозволяє використовувати сучасніші та зручніші кабелі для заряджання телефону, а також для приєднання його до комп’ютера й використання як зовнішнього 2G-модема.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Роздільна здатність екрану | 120x160 |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 80 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, телефон, документація |
| Мультимедіа | музичний плеєр, FM-радіо |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, нотатки, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 118.4 x 49.5 x 12.95 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00