Укр
Рус












Код товару: AR_3006841
Штучний інтелект усуває шум
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосереджуйтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий та зрозумілий огляд повідомлень та сповіщень.
Ваші спогади завжди під рукою
Більше не потрібно копатися в галереї — moto ai зберігає знімки екрану, фото та нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам’ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео, роблячи кольори яскравішими, деталі — чіткішими, а кадри — стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно.
Чіткі знімки
Камера Ultra Pixel на 50 МП із сенсором Sony LYTIA 700C, оптичною стабілізацією (OIS) та надширококутним об’єктивом забезпечує приголомшливу якість зображення навіть за слабкого освітлення.
Покажіть себе в усій красі
Робіть стильні селфі за допомогою фронтальної камери на 32 МП та записуйте вражаючі 4K-відео з 4-кратним покращенням якості навіть у темряві завдяки технології Quad Pixel.
Створений для комфорту
Чотири ультратонкі шари скловолокна, плавні вигини і стильні відтінки, підібрані Pantone, поєднують красу, міцність і зручність.
Яскравіше. Точніше. Ефектніше.
Насолоджуйтеся своїм улюбленим контентом завдяки кришталево чітким зображенням Super HD, насиченим кольорам pOLED HDR10+ та об’ємному звуку Dolby Atmos.
| ТОП Популярних моделей | Motorola Edge 60 Fusion |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM, 1 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність екрану | 2712 x 1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Безпека | Fingerprint |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | темно-синій |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Відеоядро | Mali-G615 MP2 |
| Вага | 180 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.88 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, чохол, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP69 certified, Fast Charge 68W |
| Розміри (мм) | 161.2 x 73.08 x 8.25 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | панорама, розпізнавання обличчя, автофокус, спалах, геотегінг |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
15 636 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00