Укр
Рус












Код товару: AR_3006835
Смартфони, Multi SIM, 1 SIM + e-sim, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.7", 2712 x 1220, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 8350, 12 Gb, 512 Gb, 50 + 50 + 10 Мп, Стабілізація - цифровий, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, темно-сірий
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G, 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 2712 x 1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8350 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Основна камера | 50 + 50 + 10 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | темно-сірий, темно-зелений |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Відеоядро | Mali-G615 MC6 |
| Вага | 186 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, чохол, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP69 certified, Fast Charge 90W |
| Розміри (мм) | 160.69 x 73.06 x 8.24 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 3.35 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
25 092 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00