Укр
Рус












Код товару: AR_3006761
Насолоджуйтеся найбільшим дисплеєм Moto G із діагоналлю 6,88 дюйми з покращеними параметрами яскравості для використання за будь-якого освітлення. Також модель оснащена стереодинаміками з удвічі потужнішими басами і технологією Dolby Atmos®. Оперативна пам’ять об’ємом до 12 ГБ за допомогою функції RAM Boost забезпечує багатозадачність без затримок. Фіксуйте кожну мить за допомогою камери на 50 Мп на базі ШІ й інструментів редагування Google Photos. Крім того, захист стандарту IP64, скло Corning® Gorilla® Glass 3 та преміальне покриття з екошкіри надають додаткової впевненості. Функція «Обвести й знайти» від Google і заряд акумулятора, якого вистачає на 2 дні, відкривають нові можливості.
Найпотужніший розважальний центрНасолоджуйтеся улюбленим контентом на надзвичайно великому, яскравому 6,88-дюймовому дисплеї з технологією Water Touch, яка дозволяє користуватися пристроєм навіть мокрими руками. Також пристрій оснащений технологією Dolby Atmos® і стереодинаміками з функцією посилення басів, яка забезпечує удвічі потужніше звучання.
Інтелектуальні інструменти = виразні фотоРобіть чіткіші й виразніші знімки за допомогою вдосконаленої камери на 50 Мп з технологією Quad Pixel. Функції на базі ШІ автоматично покращують якість портретів і фотографій, зроблених за умов слабкого освітлення. Вбудовані інструменти для редагування Google Photos дають змогу покращити й персоналізувати знімки.
Надзвичайно ефективна багатозадачністьНасолоджуйтеся ефективною багатозадачністю без затримок завдяки оперативній пам’яті об’ємом до 12 ГБ, що доповнена функцією збільшення RAM, яка дає змогу швидко перемикатися між застосунками. Вбудована функція NFC дозволяє ділитися контентом або швидко й безпечно здійснювати платежі в дорозі.
2 дні роботи від акумулятораАвтономність роботи від одного заряджання акумулятора складає 2 дні, а 1000 циклів заряджання забезпечують збереження понад 80 % ємності навіть після багатьох років використання.
ШІ, який тримає темпМиттєво знаходьте те, що потрібно, за допомогою функції «Обвести й знайти» в Google: просто обведіть, виділіть, зробіть позначку або торкніться. Швидше виконуйте всі завдання завдяки Google Gemini — вашому особистому помічнику на базі ШІ, який вже попередньо встановлений і готовий до використання.
Посилений захистНасолоджуйтеся довговічним корпусом із класом вологозахисту IP64 та склом Corning® Gorilla® Glass 3, а також високоякісним покриттям з екошкіри й вишуканими кольорами PANTONE™.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 6.88" |
| Роздільна здатність екрану | 1640 х 720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик, штучна шкіра |
| Колір | салатовий |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вага | 194 |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, чохол |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри, музичний плеєр |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP64 |
| Розміри (мм) | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 991 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00