Укр
Рус

Код товару: AR_3006772
Телефоны Nokia славятся исключительным качеством сборки. Новый Nokia 106 сочетает привлекательный внешний вид и длительный срок службы.
Аккумулятор на несколько дней
Модернизированная батарея емкостью 1000 мА*ч, что на 25% больше, чем у предыдущей модели версия (106) держит вас на связи в течение нескольких недель в режиме ожидания и давай поговорим от восхода до заката.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 79.4 г |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, нотатки, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 115.1 х 49.4 х 14.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 204 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00