Укр
Рус



Код товару: AR_3006823
Спілкуйтеся, коли і скільки хочете.
Що спільного між відпусткою та часом роботи від однієї зарядки акумулятора? Чим довше — тим краще. Nokia 110 має знімний акумулятор ємністю 1000 мА*год, якого вистачає до 18 днів у режимі очікування. Тож на роботі чи у відпустці у вас точно вистачить заряду на розмови.
Гарний ззовні — приємний на дотик.
Стильні смуги по краям телефону — це не просто дизайнерське рішення, а елементи міцного внутрішнього каркасу, які роблять Nokia 110 ще надійнішим. Ще одна особливість оздоблення — керамічне покриття з нано-малюнком на задній панелі, що надає телефону приголомшливого блиску та робить його приємним на дотик.
Ваша камера, ваш музичний програвач, і не тільки.
Щодо практичних і корисних особливостей, телефон оснащений диктофоном, потужним ліхтариком і місцем для 2000 контактів. Але ось найцікавіше: тут є FM-радіо, MP3-плеєр і, звісно ж, гра «Змійка». Усе, що потрібно, чи не так?!
Великі кнопки. Великий екран. Великий палець вгору.
Більше — не завжди краще, але це справді так, коли мова йде про розмір екрану. Дисплей діагоналлю 2.0 дюйма — це великий крок вперед у порівнянні з 1.77-дюймовим дисплеєм попередніх моделей. Додайте до цього велику тактильну клавіатуру, і факт стане очевидним: Nokia 110 просто приємно користуватися.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 78 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, телефон, документація |
| Мультимедіа | музичний плеєр, FM-радіо |
| Органайзер | будильник, калькулятор, нотатки, телефонна книга, календар, годинник |
| Розміри (мм) | 115.5 х 49.5 х 14 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 361 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00