Укр
Рус











Код товару: AR_3006775
Розмовляйте довше
Наповніть свій день якісним безперебійним зв’язком із перших співів жайворонка вранці та й до самого заходу сонця, а акумулятор ємністю 1450 мА*год вам у цьому допоможе. Прослуховуйте контент навіть з протилежного краю кімнати завдяки покращеному динаміку. До того ж, на телефоні можна зберігати до 2000 контактів і до 500 SMS-повідомлень.
Будь гучнішим
Завдяки вбудованому динаміку звук виходить гучним і чистим. Тож ви можете залучити до розмови оточуючих або ввімкнути FM-радіо, щоб усі могли насолоджуватися ним, не піклуючись про заряд. А встановивши карту пам'яті MicroSD, ви зможете записувати нотатки на диктофон.
Рухаємося в ногу з часом
Nokia 130 — телефон, який створений для сучасності, але не цурається своєї історичної спадщини. Завдяки своїй надійності, він втілює ті якості, якими славляться телефони Nokia. Знайомий тактильний дизайн робить його інтуїтивно простим у використанні.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | темно-синій |
| Вага | 98.2 грам |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 130.9 х 50.6 х 14 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 627 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00