Укр
Рус

Код товару: AR_3006647
Мобільні телефони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 2.4", 240x320, 60 Гц, CPU - Spreadtrum SC6531E, 32 Mb, 32 Mb, 0.08 Mpx, Bluetooth, 1000 mAh, темно-зелений
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | темно-зелений |
| Вага | 73 г |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | FM-радіо, музичний плеєр |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, нотатки, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 127 x 52 x 13.3 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 16 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Частота процесора | 260 MHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
839 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00