Укр
Рус









Код товару: AR_3006783
Це не просто революція, це щось фрикове, але реальне – захищений смартфон Oukitel WP19. Дана модель має величезний запас автономності, який надається завдяки акумулятору ємністю 21000 мАг! Смартфон досить великий, а його вага трохи перевищує позначку в пів кілограма, але те, що такий смартфон на одному заряді може пропрацювати близько тижня - абсолютний факт.
Oukitel WP19 виробляється з розрахунком на будь-яких, навіть максимально вимогливих користувачів. Процесор у смартфоні – Helio G95, він 8-ядерний і точно забезпечить гідну продуктивність у будь-яких програмах. 256 Гб постійної пам'яті, а також 8 Гб оперативної пам'яті – параметри неслабкі, як і акумулятор. NFC присутня, а ось бездротовою зарядкою модель не придбала, як і більшість смартфонів цього бренду.
Дисплей смартфона Oukitel WP19 Black можна назвати ідеальним для любителів подивитися фільм або для тих, хто використовує якісь програми, де важлива чіткість. Роздільна здатність FullHD+ та діагональ в 6.78 Дм – ось, що потрібно для комфортного серфінгу в інтернеті, навігації та багатьох інших завдань. IPS дисплей із частотою оновлення 90 Гц дозволяє досить комфортно працювати та розважатися, без винятків.
Камер смартфон отримав 3, але основна з них 64-мегапіксельна. Вона дійсно знімає відмінно, а основними фішками можна назвати чіткий авто фокус, а також хорошу передачу кольорів як у фото, так і у відео. Так як це наближений до флагмана девайс, налаштувань у камері чимало, і кожен може знайти для себе все необхідне. Відео знімає девайс у 4К, а що ще потрібне? Є камера для боке, яка допоможе зробити розмитим заднє тло, а фронтальний модуль зовсім один із найкращих у сегменті.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G, 2G, 3G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.8", 6.78" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2400 pixels, 1080 x 2460 pixels |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц, 60 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G95, MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 64 + 20 + 2 Mpx |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Операційна система | Android 12, Android 13 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, A-GPS, BeiDou |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 22000 mAh, 21000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вага | 570 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1.79 + f/2.0 + f/2.4, f/1.8 + f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук, Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло, Gorilla Glass 5 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | диктофон, телефонна книга, календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 33W, IP69K |
| Розміри (мм) | 178.1 х 84 х 29 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг |
| Частота процесора | 2.2 GHz, 2.05 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 597 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00