Укр
Рус


Код товару: AR_3006907
Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.52", 1280 x 576, 60 Гц, CPU - Unisoc T615, 8 Gb, 128 Gb, 13 + 0.08 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 10600 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, чорний
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52" |
| Роздільна здатність екрану | 1280 x 576 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Unisoc T615 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 13 + 0.08 Mpx |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 10600 mAh |
| Безпека | Fingerprint |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD+ (1440x720) |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified |
| Розміри (мм) | 172.2 х 80.5 х 18.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 999 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00