Укр
Рус










Код товару: AR_3006976
Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.58", 1080 х 2408, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7025, 8 Gb, 256 Gb, 108 + 8 + 2 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 11000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, сріблястий
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 х 2408 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 108 + 8 + 2 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, A-GPS, BeiDou |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Безпека | Fingerprint |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Колір | сріблястий |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | IMG BXM-8-256 |
| Вага | 364.5 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр, компас, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Діафрагма основної камери | f/1.9 + f/1.78 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.74 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 33W, IP69K |
| Розміри (мм) | 172.2 х 81 х 15.3 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 815 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00