Укр
Рус

Код товару: AR_3006830
Великий TFT-LCD дисплей 2.31”
Великий екран з високою контрастністю забезпечує чудову видимість. Інтуїтивно зрозуміле меню та великі значки роблять користування ще простішим.
Тривалий час роботи акумулятора та заряджання через USB-C
Мобільний телефон забезпечує довгий час автономної роботи, дозволяючи залишатися на зв’язку будь-де. Заряджання через стандартний порт USB-C робить процес швидким та зручним.
Комфорт у кожній деталі
KX-TU160 створений для зручності – закруглені краї забезпечують комфортне тримання в руках.
Легке керування
Великі кнопки з підсвічуванням дозволяють легко набирати номери навіть у темряві.
Швидкий доступ до екстрених контактів
Кнопка пріоритетного виклику забезпечує швидкий зв’язок із до п’ятьма попередньо встановленими контактами. У разі відсутності відповіді телефон автоматично дзвонить наступному абоненту.
Сумісність зі слуховими апаратами
Телефон забезпечує високу якість звуку навіть для користувачів зі слуховими апаратами. Бічні кнопки регулювання гучності дозволяють швидко налаштувати звук.
Яскравий світлодіод
Вбудований LED-ліхтарик у верхній частині телефону забезпечує компактне джерело світла, яке завжди під рукою.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони, Бабушкофони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.31" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 69 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | телефон, документація, акумуляторна батарея |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 121.3 x 58.5 x 11.8 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також | бабушкофон |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 120 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00