Укр
Рус

Код товару: AR_3006811
Добре видно
2.4-дюймовий яскравий TFT-дисплей та великі окремі кнопки з підсвічуванням полегшують набір номера навіть без окулярів.
Пріоритетний виклик з можливістю розмови через гучний зв’язок
Натискання кнопки пріоритетного виклику активує дзвінки на п’ять попередньо зареєстрованих номерів по черзі.
Гучний зв’язок вмикається автоматично
Якщо жоден з абонентів не відповість, усім п’яти контактам зі списку екстрених буде надіслано SMS із запитом про допомогу.
Потужний акумулятор
Не обов’язково заряджати пристрій щодня: у режимі очікування він працює до 600 годин.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони, Бабушкофони |
| Форм-фактор | розкладний |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 112 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, телефон, документація, акумуляторна батарея |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 105.5 х 52.3 х 22.8 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | бабушкофон |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 164 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00