Укр
Рус











Код товару: AR_3006847
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.67", 720 x 1604, 120 Гц, CPU - Unisoc T7250, 6 Gb, 128 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6300 mAh, швидке зарядження, зелений
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність екрану | 720 x 1604 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | зелений |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вага | 196 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | Fast charging 45W, IP64 |
| Розміри (мм) | 165.8 х 75.9 х 7.79 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00