Укр
Рус









Код товару: AR_3006688
Пориньте у яскраве зображення з інноваційним 6,7-дюймовим екраном, що має частоту оновлення 90 Гц. Він не тільки подарує вам незабутні враження від перегляду, а й приємно здивує своєю плавністю під час геймінгу.
Отримуйте насолоду від користування смартфоном з винятково витонченим дизайном. Galaxy A07 має товщину всього 7,6 міліметра та представлений у чорному, фіолетовому та зеленому кольорах.
Потужний 6-нанометровий процесор на Galaxy A07 дозволить вам без зависань користуватися відразу декількома програмами та відчути виняткову плавність під час ігор та активних інтернет-сесій.
Будьте завжди на крок попереду! 6 оновлень операційної системи та 6 оновлень системи безпеки дозволять вам отримувати доступ до найновіших функцій та застосунків, а також бути цілковито впевненим в надійності системи безпеки.
Клас захисту IP54 дозволить вам впевнено користуватися вашим смартфоном навіть у складних погодних умовах - пил, бризки чи дощ не стануть проблемою для вашого смартфона.
Основна камера Galaxy A07 з роздільною здатністю 50 МП дарує знімки професійного рівня з яскравими кольорами та чудовою деталізацією. Сучасний процесор обробки зображень точно налаштовує баланс світла й тіней, щоб отримувати чіткі фото за будь-яких умов. Створюйте насичені кадри з відмінною різкістю та професійною ясністю.
Інноваційний інтерфейс One UI 7 на Galaxy A07 робить ваш користувацький досвід захопливим та приємним.
Завдяки функції Quick Share (Швидкий спільний доступ) дозволить вам швидко та легко обмінюватися файлами між системами Galaxy, iOS, ПК та багатьма іншими.
Завдяки застосунку Smart Switch ви отримаєте змогу швидко та легко перенести всю інформацію зі свого iOS пристрою.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | PLS |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | гіроскоп, швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 |
| Вага | 184 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | Fast Charge 25W |
| Розміри (мм) | 167.4 x 77.4 x 7.6 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 305 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00