Укр
Рус









Код товару: AR_3006665
Зустрічайте Galaxy S25 та S25+. Вишуканий, преміальний дизайн, міцна алюмінієва рамка, емерсивний екран, суперсучасна камера та стоншений корпус для комфортнішого тримання.
Легка алюмінієва рамка Galaxy S25 та S25+ достатньо міцна, що робить ці смартфони вашими надійними супутниками практично будь-де.
Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник життєвих сил і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.
За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.
Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.
Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для захопливішоївідеозйомки. Наш удосконалений процесор забезпечує більш точне видалення шуму, тож тепер можна назавжди забути про зернистість під час нічної зйомки.
Наша камера з вдосконаленим механізмом розпізнавання об'єктів може адаптуватися до різних умов освітлення. Передавайте відтінки та текстури шкіри саме такими, якими ви їх бачите.
Додайте світлинам оригінальності завдяки персональним фільтрам. Galaxy AI проаналізує ваше улюблене фото й створить фільтр, який передасть атмосферу сцену. Використовуйте його одразу або налаштуйте під свій настрій, змінюючи насиченість, яскравість та інші параметри.
Створюйте відеоролики максимально легко – просто об'єднайте вибрані відео та натисніть Автоматичне обрізання. Штучний інтелект розпізнає ключові моменти та перетворить їх у готові кліпи, довжину яких ви можете легко змінити.
Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.
Завдяки нашій новітній технології mDNIe, інтегрованій у спеціально створений процесор, і програмним засобам оптимізації енергоспоживання, час автономної роботи Galaxy S25 і S25+ значно збільшився, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом відео.
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.
| ТОП Популярних моделей | Samsung Galaxy S25 |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Діагональ екрану | 6.2" |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, бездротове заряджання, стереодинаміки |
| Матеріал корпуса | метал, скло |
| Колір | синій |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Вбудовані датчики | барометр, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 25W |
| Розміри (мм) | 146.9 x 70.4 x 7.2 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, HDR, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 4.47 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
55 060 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00