Укр
Рус






Код товару: AR_3006633
Comfort 50 Grace: зручність і сучасність для найстарших користувачів
Щоб попіклуватися про літніх людей та людей із вадами зору й слуху, компанія Sigma mobile створила новий бабусяфон із великими клавішами, батареєю ємністю 1700 мА*г, функцією екстреного виклику SOS, яку можна налаштувати на 5 екстрених контактів, і боковими кнопками для регулювання гучності та увімкнення ліхтарика. Але найголовніше — цей телефон має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки.
Роз’єм USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів, але для кнопкових телефонів це рідкість, незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява. Це особливо зручно для літніх людей, яким важче звикати до технологічних новинок, адже навчитися користуватися Type-C ще легше, ніж іншими кабелями.
Comfort 50 Grace оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга Comfort 50 Grace дозволяє зберігати до 500 контактів у пам’яті телефона й до 300 на карті пам’яті, а також до 100 SMS-повідомлень.
Ми оновили меню Comfort 50 Grace, щоб ви могли переходити до різних пунктів кнопками від 1 до 9. У розділі “Органайзер” ви знайдете будильник із можливістю встановлення власної мелодії, календар, де можна створювати події, калькулятор та програму для читання електронних книжок. У розділі “Мультимедіа” є аудіоплеєр, камера, диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
Окрім того, Comfort 50 Grace має декілька додаткових корисних функцій:
· швидкий набір на кнопках від 2 до 9;
· режим “Гучномовець”, що вмикає гучний зв’язок під час кожного виклику;
· автозапис викликів;
· озвучку дій під час набору номерів, пошуку контактів та вхідних викликів.
А для забезпечення приватності й захисту ваших персональних даних на телефон можна встановити пароль. Також він має функції “Чорний список” і “Білий список” для обмеження дзвінків та/або SMS від небажаних абонентів та блокування невідомих номерів.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони, Бабушкофони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1700 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 110 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | музичний плеєр, FM-радіо |
| Органайзер | нотатки, телефонна книга, календар, годинник, будильник, калькулятор |
| Розміри (мм) | 143 х 58 х 13.6 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також | бабушкофон |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Функції камери | спалах |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 372 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00