Укр
Рус




Код товару: AR_3006839
Більше працездатності з акумулятором 1000 мА·год
Хоч би що ви робили, робіть це в стилі. Нова модель X-style 18 Track розроблена для зручнішого повсякденного використання завдяки ребристим бічним панелям корпусу. Зручний і невибагливий телефон для повсякденних завдань у швидкому темпі міського життя.
Модель має весь необхідний функціонал для спілкування. Підтримка двох mini-SIM-карток стандарту GSM дає змогу бути на звʼязку одночасно з двома мобільними операторами. Телефон X-style 18 Track обладнаний кольоровим контрастним екраном діагоналлю 1.77 дюйма з роздільною здатністю 128х160 пікселів, на збірних клавішах передбачено три варіанти алфавітів — український, англійський, російський. Ці мови також пропонуються користувачеві для вибору комфортної мови меню. Для зберігання файлів передбачений слот розширення з підтримкою microSD-карт обсягом памʼяті до 32 ГБ.
Органайзер складається з будильника, калькулятора, календаря, аудіо- та відеоплеєра, FM-радіо, яке працює без під'єднання навушників завдяки вбудованій антені. Однак прослуховування радіо й аудіофайлів із навушників цілком можливе завдяки наявності стандартного розʼєму 3.5 мм. Можна налаштувати FM-радіо сигналом будильника. Встановлення пароля на застосунки, журнал викликів і папки SMS — такий набір функцій робить X-style 18 Track чудовим помічником у повсякденному житті.
У телефонній книзі можна записати до 500 контактів, створювати групи, імпортувати й експортувати контакти на карту памʼяті. В параметрах телефонної книги також є функції пошуку контакту за фрагментом, швидкого набору, додавання небажаних контактів у «чорний список».
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Роздільна здатність екрану | 120x160 |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Оснащення | FM-радіо |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | зелений |
| Вага | 68 г |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо |
| Органайзер | калькулятор, секундомір, телефонна книга, календар, годинник, світовий час, будильник |
| Розміри (мм) | 109 х 46 х 14.3 мм |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
708 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00