Укр
Рус




Код товару: AR_3006636
Потужний кнопковий телефон X–style 31 Power – відтепер із роз’ємом USB Type-C
Найпопулярніший телефон за всю історію існування компанії Sigma mobile, а саме X-style 31 Power, отримав довгоочікуване “оновлення”: відтепер він має роз’єм USB Type-C для зручної підзарядки як самого телефона, так і інших девайсів від нього. Цей кнопковий телефон із приємним дизайном, великим екраном і потужною батарейкою покликаний дарувати користувачам яскравий настрій, а тому доступний у багатьох кольорах: класичному чорному, персидському синьому, насиченому червоному, маджентово пурпуровому і мусонному сірому.
USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів, але для кнопкових телефонів це рідкість, незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява. Це також зручно для підзарядки від телефона інших девайсів, адже сьогодні все популярнішим стає кабель із USB Type-C з обох боків.
X-style 31 Power оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8 дюймів із роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карт ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-style 31 Power дозволяє зберігати в пам’яті пристрою до 500 контактів та до 250 SMS-повідомлень.
X-style 31 Power оснащений потужним акумулятором ємністю 3100 мА*г, що дасть вам змогу активно спілкуватися без підзарядки протягом тижня. Окрім того, телефон має функцію “Повербанк”, за допомогою якої від X-style 31 Power можна заряджати інші пристрої. Для підзарядки інших телефонів ви можете підключати кабель прямо до роз’єму Type-C, або ж використовуйте перехідник, вкладений у комплект, якщо у вашого пристрою кабель з USB.
Розділ меню “Органайзер” містить будильник, калькулятор, календар, програму для читання електронних книг і ліхтарик. Розділ “Мультимедіа” надасть вам доступ до аудіо- й відеоплеєрів, FM-радіо, для прослуховування якого не потрібна гарнітура, диктофона та камери з роздільною здатністю матриці 0,3 МП. Bluetooth дозволить ділитися файлами без обмежень.
Ми не забули також про вашу безпеку й наділили X-style 31 Power різними захисними функціями. Для увімкнення пристрою можна встановити пароль, щоб ніхто, крім власника, не зміг його розблокувати. А “Чорний список” і “Білий список” допоможуть вберегтися від шахраїв, адже ці функції дозволяють виклики лише тих абонентів, яких обрали саме ви, та блокують невідомі номери — унікальна функція, що доступна далеко не на всіх смартфонах.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Процесор | Mediatek MT6261 |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 3100 mAh |
| Оснащення | режим "Powerbank" |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | сірий |
| Вага | 138 грам |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо |
| Органайзер | годинник, будильник, калькулятор, диктофон, телефонна книга, календар |
| Розміри (мм) | 126.6 x 54.1 x 17.6 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850, 1800, 1900, 900 |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 333 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00