Укр
Рус





Код товару: AR_3006840
X-style 310 Force оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2.8″ з роздільною здатністю 240х320 пікселів на дюйм.
Завдяки підтримці двох SIM-карток формату nano-SIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення пам'яті користувача можна використовувати слот для microSD-карток ємністю до 32 ГБ.
Телефонна книга X-style 310 Force дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам'яті пристрою та ще 500 – на карті пам'яті.
Одна з особливостей аксесуарів Sigma mobile, яка додає комфорту в користуванні - це розділ меню "Органайзер". Там ви зможете знайти будильник, калькулятор, календар, програму для читання електронних книг та ліхтарик, який можна також включати окремою бічною клавішею. Крім того, там є Bluetooth, за допомогою якого можна підключати стереогарнітуру для прослуховування радіо або швидко пересилати та приймати файли. Контакти, надіслані через Bluetooth файлом VCF, одразу зберігаються в телефонній книзі.
У розділі “Мультимедіа” є аудіо та відеоплеєри, камера з роздільною здатністю матриці 0.3 Мп, диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | LCD |
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Mediatek MT6261 |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | помаранчевий |
| Вага | 146 г |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Мультимедіа | FM-радіо, музичний плеєр, відеоплеєр |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, диктофон, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 143 х 58 х 13.6 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850, 1800, 1900, 900 |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 352 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00