Укр
Рус




Код товару: AR_3006645
X-style 34 NRG Type-C
Цей стильний кнопковий телефон уже кілька років вирізнявся своєю потужною батарейкою, але знайшли спосіб використати його потенціал на повну й перетворили його на мініатюрний павербанк. Крім того, новий X-style 34 NRG має яскравий ліхтарик, гучний динамік на колишньому почесному місці камери і, звичайно ж, роз’єм USB Type-C — головну родзинку оновлених телефонів.
USB Type-C — сучасний стандарт для більшості девайсів, але для кнопкових телефонів це рідкість, незважаючи на зручність. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява — хоча телефон все одно має підсвітку клавіатури. Це також зручно для підзарядки від телефона інших девайсів, адже сьогодні все популярнішим стає кабель із USB Type-C з обох боків.
Завдяки розміру й формі корпусу телефон легко тримати в руках, і використовувати не лише як мобільний, а і як ліхтарик із яскравістю 4 LED. Але що одразу впадає у вічі — так це динамік на місці камери на задній панелі пристрою.
X-style 34 NRG Type-C оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2.4 дюйми із роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами, а розмір шрифту на екрані можна змінювати. Підтримка двох SIM-карт (формату nanoSIM) стандарту GSM дозволяє бути на зв’язку з іще більшою кількістю абонентів, адже ви можете телефонувати на номери двох мобільних операторів, застосовуючи економнішу тарифікацію, а також розділяти персональні та службові дзвінки. А слот для карт microSD ємністю до 32 ГБ можна використати для розширення користувацької пам’яті.
Телефонна книга X-style 34 NRG Type-C дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою й іще 500 — на карті пам’яті. На кожний збережений контакт можна встановити ім’я на 20 знаків, номер телефона, зображення і мелодію. Для резервного копіювання контакти можна експортувати на й імпортувати з карти пам’яті. Також на пристрої можна зберегти до 100 SMS-повідомлень.
X-style 34 NRG Type-C оснащений потужним акумулятором ємністю 4050 мА*г, що дасть вам змогу активно спілкуватися без підзарядки протягом більш ніж тижня. Окрім того, телефон має функцію “Повербанк”, за допомогою якої від X-style 34 NRG Type-C можна заряджати інші пристрої — що ще залишається робити, коли розрядилися всі справжні портативні акумулятори? Для підзарядки інших телефонів ви можете підключати кабель прямо до роз’єму Type-C, або ж використовуйте OTG-адаптер, вкладений у комплект. Якщо зазирнути в меню X-style 34 NRG Type-C, там теж можна знайти багато цікавого.
Розділ “Органайзер” містить будильник, калькулятор, календар, програму для читання електронних книг і ліхтарик, який можна ввімкнути довгим натисканням на центральну клавішу навіть із заблокованою клавіатурою. Розділ “Мультимедіа” надасть вам доступ до аудіо- й відеоплеєрів, FM-радіо, для прослуховування якого не потрібна гарнітура, та диктофона. Bluetooth дозволить ділитися файлами без обмежень. Інші корисні функції включають швидкий набір для 8 різних номерів на кнопках від 2 до 9, який подбає про те, щоб ви могли швидко зв’язатися з рідними чи з екстреними службами. Автозапис виклику дає можливість записати важливі розмови, а щоб не пропускати дзвінки навіть у беззвучному режимі, у профілях можна увімкнути миготіння ліхтарика під час вхідних викликів. Крім того, ви можете встановити власну мелодію з файлів на дзвінки, сповіщення SMS та будильник, щоб чути улюблену музику замість стандартних гудків.
X-style 34 NRG Type-C різними захисними функціями. Для увімкнення пристрою можна встановити пароль, щоб ніхто, крім власника, не зміг його розблокувати. А “Чорний список” і “Білий список” допоможуть вберегтися від шахраїв, адже ці функції дозволяють виклики лише тих абонентів, яких обрали саме ви, та блокують невідомі номери — унікальна функція, що доступна далеко не на всіх смартфонах.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | MediaTek MTK6261D |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 4050 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | синій |
| Вага | 138 грам |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо |
| Органайзер | будильник, калькулятор, диктофон, телефонна книга, календар, годинник |
| Розміри (мм) | 125 х 55 х 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 193 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00