Укр
Рус







Код товару: AR_3006674
Функціональність у кожній деталі: новий захищений телефон X-treme PV68 із потужним акумулятором та ліхтариком
Sigma mobile X-treme PV68 — це класика, яка вражає. Новий захищений кнопковий телефон виготовлений із найякісніших матеріалів і наділений сучасним функціоналом, тому не боїться ні поганої погоди, ані технічних завдань. Цей девайс захищений від води, пилу й бруду за стандартом IP68, а також має потужну батарею для максимізації вашої продуктивності та сучасний роз’єм USB Type-C для підзарядки.
USB Type-C є поширеним роз’ємом для більшості сучасних девайсів, але в кнопкових телефонах зустрічається нечасто, хоча й має значні переваги. Завдяки його симетричній конструкції кабель можна підключати будь-яким боком, що робить заряджання простим і зручним, навіть у темряві або для людей із порушенням зору.
X-treme PV68 оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,4” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. Пристрій доступний у двох кольорових варіаціях: із повністю чорним корпусом та з помаранчевими деталями. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для карт microSD ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PV68 дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою. На кожний із контактів, можна встановити 2 номери, ім’я на 20 знаків, фото й власну мелодію. Контакти можна експортувати й імпортувати.
Розділ меню “Органайзер” допоможе проводити час із користю й зручністю, адже містить будильник, калькулятор, календар, секундомір і програму для читання електронних книг. У розділі “Мультимедіа” є аудіо- й відеоплеєри, камера, галерея, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Також Bluetooth дозволяє підключати до X-treme PV68 стереогарнітуру для прослуховування улюблених треків у високій якості.
Батарея ємністю 2500 мА*г дозволить вам користуватися X-treme PV68 до двох тижнів. Ви зможете безперешкодно телефонувати абонентам різних операторів, слухати музику й писати повідомлення, не хвилюючись про те, що девайс надто швидко розряджається.
X-treme PV68 поєднує зручність і практичність, пропонуючи низку корисних функцій для щоденного використання. Швидкий набір для 8 різних номерів на кнопках від 2 до 9 подбає про те, щоб ви могли швидко зв’язатися з рідними чи екстреними службами. Автозапис виклику дає можливість зберегти важливі розмови, а ще телефон підтримує встановлення улюблених мелодій на дзвінки, аби персоналізувати сповіщення та чути улюблену музику під час вхідних викликів.
Окрім того, X-treme PV68 дуже зручний для користування в темряві, адже має підсвітку клавіатури. А для ліхтарика є окрема клавіша: його можна увімкнути, натиснувши центральну кнопку на клавіатурі, і хоча клавіатура автоматично блокується, ліхтарик все одно можна вмикати й вимикати в будь-який момент.
Безпека користувачів — один із головних пріоритетів Sigma mobile, тому телефон оснащений низкою захисних функцій. Для увімкнення пристрою можна встановити PIN-код, щоб ніхто, крім власника, не зміг його розблокувати. Функції “Антизлодій” та “Конфіденційність” дозволяють встановлювати паролі, щоб захистити свої SIM-карти й персональні дані. А завдяки функціям “Чорний список” і “Білий список” можна контролювати вхідні дзвінки: приймати лише виклики від обраних контактів і блокувати невідомі номери, що стане ефективним способом захисту від шахраїв — можливість, якою можуть похвалитися навіть не всі смартфони.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Spreadtrum SC6531 |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Вага | 143 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, телефон, документація, акумуляторна батарея |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified |
| Розміри (мм) | 137 х 63 х 20 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 658 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00