Укр
Рус

Код товару: AR_3006766
Мобільні телефони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 1.77", 128x160, 32 Mb, 32 Mb, Bluetooth, 600 mAh, FM-радіо, ліхтарик, чорний
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Оснащення | FM-радіо, ліхтарик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 113 х 51 х 13 мм |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
820 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00