Укр
Рус







Код товару: AR_3006989
Смартфони, Multi SIM, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 6.3", 2656 x 1220, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12 Gb, 512 Gb, 50 + 50 + 50 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6330 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, бездротове заряджання, Стан товару - Новий, блакитний
| ТОП Популярних моделей | Xiaomi 17 |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | OLED |
| Діагональ екрану | 6.3" |
| Роздільна здатність екрану | 2656 x 1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Основна камера | 50 + 50 + 50 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6330 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, швидке зарядження, бездротове заряджання |
| Колір | блакитний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Вага | 191 г |
| Вбудовані датчики | цифровий компас, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.67 + f/2.0 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | Xiaomi Shield Glass |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри, музичний плеєр, відеоплеєр |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Безпровідна зарядка, Fast Charge 100W |
| Розміри (мм) | 151.1 x 71.8 x 8.06 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 4.6 GHz |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
51 916 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00