Укр
Рус









Код товару: AR_3006679
Xiaomi Redmi A5 обладнаний подвійною камерою з роздільною здатністю 32 Мп, знімки з якої додатково аналізуються і поліпшуються штучним інтелектом. Приголомшливий дисплей діагоналлю 6,88 дюймів дарує яскраві емоції від перегляду контенту. Автономність протягом 24-36 годин забезпечується ємнісним акумулятором, який швидко заряджається і знову готовий до роботи. Пристрій підтримує функцію безпечного розблокування за відбитком пальців та обличчям користувача, що запобігає несанкціонованому доступу до даних.
Вбудований подвійний фотомодуль зі штучним інтелектом забезпечує абсолютно нову методику оброблення зображень для отримання чітких зображень і загального поліпшення процесу фотозйомки. Смартфон Redmi A5 оснащений великим сенсором, який вловлює на 18% більше світла і дає можливість створювати чудові фотографії при слабкому освітленні і навіть вночі. Незвичайна нічна фотографія може стати новим горизонтом талантів мобільного фотографа-початківця.
Пристрій обладнаний сучасною фронтальною камерою з роздільною здатністю 8 МП. Вдосконалений сенсор із заповнювальним підсвічуванням забезпечує високу якість селфі за будь-якого рівня освітлення. Ідеальний варіант для проведення онлайн-дзвінків у відеоформаті або створення креативного контенту для своїх соцмереж.
6,88-дюймовий дисплей із високою частотою оновлення гарантує користувачеві більш плавний і захопливий досвід. Смартфон Xiaomi Redmi A5 дає можливість зануритися у фільми, книги та документи з максимальним комфортом. Підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц для відображення кадрів без ривків в особливо динамічних сценах. Адаптивність функції дає можливість надмірно не витрачати заряд акумулятора. Частота дискретизації торкання до 240 Гц забезпечує миттєву реакцію на дії користувача, що особливо актуально для мобільного геймінгу.
Потрійна сертифікація TÜV Rheinland гарантує максимальний комфорт для очей, що особливо важливо при частій і тривалій взаємодії з гаджетом. Смартфон має повне затемнення DC і фільтр синього світла, щоб істотно знижувати зорове навантаження. Відсутність видимого мерехтіння не стомлює очі та створює відчуття від читання інформації на дисплеї, що нагадує справжню книгу. Читай, скільки необхідно, без шкоди очам.
Потрапив під дощ? Руки мокрі після приготування їжі, а потрібно відповісти на телефонний дзвінок? Усе це не проблеми зі смартфоном Xiaomi Redmi A5, оснащеного технологією мокрого торкання. Навіть якщо на екрані є краплі вологи, він так само точно реагує на всі дії користувача.
Модель має модернізований дизайн, що повністю відповідає сучасним вимогам користувачів. Міцна плоска рамка має чітку геометрію й абсолютно комфортна для використання. Округлені кути не тиснуть у долоню. Ефектний виділений декор для фотомодуля вирізняється функціональністю і не заважає в процесі створення контенту.
Легкий і тонкий гаджет зручний для використання, транспортування і керування однією рукою. Товщина складає всього 8,25 мм, а вага 193 г. Витонченість естетики в симбіозі з функціональністю виглядає особливо ефектно.
Акумулятор ємністю 5200 мА·год забезпечує можливість скролити соцмережі, дивитися потокове відео та приєднуватися до відеоконференцій по роботі, не хвилюючись, що телефон розрядиться. На одному заряді користувач може 20,7 годин дивитися відеоролики або 14,24 години читати книжки. Швидка зарядка потужністю 15 Вт дає можливість ефективно заповнювати рівень заряду, щоб гаджет знову був готовий до використання. Навіть після більш ніж 1000 циклів зарядки-розрядки термін служби батареї залишається незмінним.
Для більшої ефективності використано оновлений восьмиядерний процесор, який забезпечує продуктивність, збільшену на 83% при зниженому в 1,5 рази енергоспоживанні.
Підтримується динамічне розширення ОЗП для поліпшення користувацького досвіду та швидкодії під час виконання різноманітних завдань. Завдяки збільшенню пам'яті можна насолоджуватися більш плавною роботою застосунків, ігор та виконанням повсякденних справ.
Нове програмне забезпечення смартфона Redmi A5 оптимізовано для мінімізації зниження продуктивності з плином часу та протестовано для збереження бездоганного досвіду використання навіть після 36 місяців регулярного застосування.
Завдяки багаторівневому тестуванню смартфона досягнуто виняткової якості пристрою для використання в різних життєвих сценаріях. USB-порт пройшов випробування на 10 000 підключень периферійних девайсів. А роз'єм для навушників витримує понад 5000 з'єднань з аудіодевайсами.
Мінімалістичний дизайн бічної панелі відмінно приховує зручний сканер відбитків пальців для ефективного та швидкого розблокування гаджета користувачем. Дані на девайсі захищені від несанкціонованого доступу третіх осіб. Смартфон зберіг класичний роз'єм 3,5 мм для підключення навушників і насолоди чітким безперервним звучанням улюблених треків.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.88" |
| Роздільна здатність екрану | 1640 х 720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 3 Gb |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Основна камера | 32 Mpx |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Безпека | FaceUnlock |
| Оснащення | FM-радіо, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | синій |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Відеоядро | Mali-G52 MP1 |
| Вага | 198 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комбінований слот | так |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри, музичний плеєр, відеоплеєр |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 173.3 x 79.4 x 8.26 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 650 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00