Укр
Рус

Код товару: AR_3014719
Бездротовий протокол - Jeweller, Робоча частота - 868 - 868.6 МГц, Android, iOS, Робоча температура - 0°C ~ 50°C, пластик, 2 × CR123A, 180 х 116 х 62 мм, 547 г, білий
| Бездротовий протокол | Jeweller |
| Робоча частота | 868 - 868.6 МГц |
| Управління | Android, iOS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 547 г |
| Вологість | до 80% |
| Живлення | 2 × CR123A |
| Колір | білий |
| Матеріал | пластик |
| Робоча температура | 0°C ~ 50°C |
| Розмір | 180 х 116 х 62 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 999 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00