Укр
Рус

Код товару: AR_3014715
Бездротовий протокол - Jeweller, Wings, Робоча частота - 866 – 922 МГц, Вхідна напруга - 110 - 240 В, Android, iOS, Робоча температура - -10 ℃ - 40 ℃, пластик, 220В, 163 х 163 х 36 мм, 362 г, білий
| Бездротовий протокол | Jeweller, Wings |
| Робоча частота | 866 – 922 МГц |
| Управління | Android, iOS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 362 г |
| Вологість | до 75% |
| Вхідна напруга | 110 - 240 В |
| Живлення | 220В |
| Колір | білий |
| Матеріал | пластик |
| Особливості | захист від підробки, оповіщення про глушіння, тампер на відкриття та відрив |
| Робоча температура | -10 ℃ - 40 ℃ |
| Розмір | 163 х 163 х 36 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00