Укр
Рус

Код товару: AR_3014718
Бездротовий протокол - Wi-Fi, Робоча температура - 0 ℃ - 40 ℃, 72 x 62.5 x 51 мм, білий
| Бездротовий протокол | Wi-Fi |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Управління | Android, iOS |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 250 В |
| Живлення | 220В |
| Колір | білий |
| Матеріал | пластик |
| Робоча температура | 0 ℃ - 40 ℃ |
| Розмір | 72 х 63 х 51 мм, 72 x 62.5 x 51 мм |
| Сумісність ОС | Android, IOS |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 127 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00