Укр
Рус








27", IPS, 1920 x 1080, 120 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1500:1, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort, регулювання нахилу, 616.6 x 445.5 x 191.9 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 3.4 кг, чорний
| Тип монітора | Геймерський, Безрамковий, Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI, 1 х DisplayPort |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | немає |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 3.4 кг |
| Контрастність динамічна | 20 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +25° |
| Розміри без підставки | 690 x 447 x 124 мм |
| Розміри з підставкою | 616.6 x 445.5 x 191.9 мм |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free, Low Blue Light |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 053 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00