Укр
Рус









Монітор AOC 27B3HA2 — це не тільки візуальна насолода, а й свято для вух. Насичене звучання вбудованих динаміків потужністю 2 Вт здатне задовольнити базові вимоги до звуку при перегляді фільмів і роботі з мультимедіа без використання додаткового аудіообладнання.
Роздільна здатність Full HD
Хочете подивитися фільм Blu-ray у повноцінній якості, насолодитися іграми з високою роздільною здатністю або читати чіткий текст, використовуючи офісні додатки? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів цей монітор дасть вам змогу це зробити. Щоб ви не переглядали, роздільна здатність Full HD дасть змогу не проґавити навіть найдрібніші деталі без потреби в новітньому відеоадаптері або інтенсивному використанні системних ресурсів.
Панель IPS
Панель IPS забезпечує чудовий огляд із реалістичними, але водночас яскравими та точними кольорами. Кольори виглядають однаково незалежно від кута перегляду дисплея.
Частота оновлення 100 Гц
Частота зміни кадрів удвічі швидша, як порівняти з іншими моніторами, - забудьте про зависання зображення та розмите зображення. Завдяки частоті оновлення 100 Гц кожен кадр буде чітким, ви побачите надплавну послідовність кадрів, а також зможете точно завдати ударів супротивникові й оцінити високошвидкісні перегони в усій їхній красі.
HDMI
HDMI (High-Definition Multimedia Interface) підтримують ігрові консолі поточного покоління, сучасні графічні професори і ТВ-приставки, з підтримкою системи захисту цифрового вмісту HDCP. HDMI версій 1.3-1.4b підтримує частоти оновлення 144 Гц за 1080p і 75 Гц за 1440p, тоді як HDMI версій 2.0-2.0b підтримує 240 Гц за 1080p, 144 Гц за 1440p і 60 Гц за 2160p (4K).
Безрамна конструкція
Крім сучасного і привабливого зовнішнього вигляду, безрамні конструкції забезпечують безшовний вигляд під час використання декількох моніторів. Ваш курсор/вікна більше не будуть пропадати в темній безодні рамок у разі встановлення декількох моніторів поруч один з одним.
| Тип монітора | Для дому та офісу, Безрамковий, Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 1мс |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA, 1 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 3.98 кг |
| Вага з упаковкою | 6.37 кг |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Розміри з підставкою | 616.6 х 452.9 х 229.5 мм |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 279 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00