Укр
Рус





Код товару: AR_2998925
27", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 1000:1, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 х DisplayPort, немає, чорний
| Тип монітора | Для дому та офісу, Безрамковий, Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс, 5мс (GtG) |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | немає |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 5.05 кг |
| Висота видимої області | 336.3 мм |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.3114 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри без підставки | 611 x 365.5 x 57 мм |
| Розміри з підставкою | 611 x 438 x 190, 611 x 438 x 190 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 225 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00