Укр
Рус












Код товару: AR_2998958
| Тип монітора | Геймерський, Безрамковий, Для програміста, Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 0.3мс |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort, 1 х DisplayPort 1.2, 2 х HDMI 2.0 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 4.8 кг, 4.83.1 кг |
| Вага з упаковкою | 7 кг |
| Висота видимої області | 296.5 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Поворот монітора (Swivel) | 90 |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Розміри з підставкою | 540 x 378.5 (498.5) x 171 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10, Flicker-Free, Blue light reducer |
| Ширина видимої області | 527 |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 260 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00