Укр
Рус










Код товару: AR_2998941
23.8", IPS, 1920 x 1080, 144 Гц, 16:9, 250 кд/м2, 1500:1, 14.7 Вт, 1 х HDMI, 1 х VGA, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 433.8 х 539.4 х 182.9 мм, VESA - є, 100x100 мм, так, 3.8 кг, сірий
| Тип монітора | Безрамковий, Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 6мс |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync, AMD FreeSync |
| Інтерфейси та підключення | 1 х VGA, 1 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм, є |
| Вбудовані колонки | так |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 3.8 кг |
| Вага з упаковкою | 5.6 кг |
| Контрастність динамічна | 3 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.275 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +22° |
| Розміри без підставки | 315.2 х 539.4 х 41 мм |
| Розміри з підставкою | 433.8 х 539.4 х 182.9 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 14.7 Вт |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 687 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00