Укр
Рус









Код товару: AR_2998943
27", IPS, 2560 x 1440, 75 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1000:1, 35 Вт, 1 х HDMI, 1 х DisplayPort, регулювання нахилу, 615 х 444 х 170 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 3.4 кг, чорний
| Тип монітора | Для дому та офісу, Безрамковий, Широкоформатний, Для відеомонтажу |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | LED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG) |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI, 1 х DisplayPort |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | 2 х 2 Вт |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 3.4 кг |
| Вага з упаковкою | 5.1 кг |
| Контрастність динамічна | 10 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Розміри без підставки | 615 х 359 х 44 мм |
| Розміри з підставкою | 615 х 444 х 170 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, Flicker-Free, sRGB 99% |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 426 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00